Вельон - свадебный салон, Киев

  • Вельон
  • Вельон
  • Вельон
  • Вельон
  • Вельон
  • Вельон
Предыдущая фотография Следующая фотография


Вас вітає крамниця весільної та вечірньої моди «Вельон»! 
 
Здивовані, чому саме Вельон? Не знаєте, що воно таке? Ніколи не чули цієї красивої, романтичної, майже казкової назви?
 
ВЕЛЬОН…. Звучить наче пісня.
 
 Але ж саме так називають фату нареченої.
Саме Вельон або Велян є найбільш витонченим акцентом весільного вбрання нареченої.
 
Здавна українські дівчата прикрашали весільне вбрання барвистим вінком, в який були вплетені всі оберегові знаки: яскраві квіти (ружі, лілеї), гілки калини, колосся пшениці, листя хмелю, винограду, голівки часнику, а в деяких місцях навіть гусяче пір’я. Завершували образ довгі, різнокольорові стрічки, які й є для нас прототипом весільного Вельону.
 
Минають часи, змінюється вбрання наречених, але дівчата завжди мріють про своє ідеальне, найкраще у світі весілля, про чарівну, найважливішу у своєму житті сукню.Саме тому наша весільна крамниця – салон з поетичним ім’ям «Вельон» радий щиро привітати щасливих дівчат – майбутніх наречених, та допомогти їм у виборі головної сукні свого життя.
 
Чому саме наш «Вельон»?

 Тому що ви потрапите в затишну атмосферу нашого салону, інтер’єр якого створений в приємних, елегантних кольорах білого, світло-коричневого, бежевого відтінків, що так нагадають найсмачніше в світі вершкове морозиво.
 Поринете у світ розкішних, білосніжних, вишуканих платтів, з любов’ю створених провідними українськими дизайнерами від ТМ “Anne-Mariee”, “Vanilla”, “Ira Koval”, “Armonia”, “Daria Karlozi”, майстрами, які в кожну сукню вклали частинку своєї душі, свого серця.
 Відчуєте нашу турботу, увагу, величезне бажання допомогти вам у виборі саме тієї бажаної і рідної сукні, що у найважливіший день вашого життя перетворить вас на королеву.
 І головне, ви зрозумієте, що сукня, яку ви шукаєте, а також всі весільні аксесуари, є саме у нас!
 
А тепер, коли ви знаєте, що таке Вельон, давайте поринемо у мрії…

Яка дівчина не мріяла про майбутнє весілля, не уявляла себе у неперевершеній весільній сукні та легкій, витонченій фаті…
 
Пам’ятаєте, як в дитинстві?
 
Улюблені іграшки, ляльки, висаджені в рядок…
А на найкрасивішій – Вельон…
А ще кожен день приносив нову мрію…
Бажання не встигали за стрімкою фантазією…
 
Ах, як тріпоче серденько, як хочеться, щоб ці дитячі мрії збулися!
 
Мрії збуваються – цей день настав…
Найгарніша в світі сукня нареченої…
Легкий вітерець колише прозоро-невагому фату…
Поряд той самий, єдиний, коханий, найкращий з усіх…
Ви – прекрасна наречена, вигляд якої надихає поетів…
Вас вітають, наче королеву…
Хоча, чому наче? Ви і є її Величність Королева!
 
Тому що наречений нікого, крім вас, навкруги не бачить. Не зводить закоханих, щасливих, повних захоплення очей зі своєї єдиної і неповторної обраниці, яка чудовим чином перетворилася на чарівницю, принцесу, королеву, центр всесвіту з ім’ям Наречена!
 
Всі ваші мрії здійсняться, бо є ми – весільна крамниця «Вельон» з чудовими весільними сукнями для Королев!

Тільки для вас!
Саме для вас!
Все заради вас!
Наші неперевершені, ніжні, чудові, найкращі в світі наречені!
Ми чекаємо саме на вас!

Читать весь текст

Отзывы

Свадебные салоны
Дата свадьбы 18.05.14
5.0
из 5
Иконка качество:
5.0
Иконка цена:
5.0
Иконка профессионализм:
5.0

Цены приятные. Качество тоже. Модели оригинальные, не подделки, т.к. шьют наши украинские дизайнеры. Индивидуальный замер и подгон. При желании модели, которые есть в салоне, можно немного видоизменить по своему желанию. Очень довольна :)


отзыв написан: 7 апреля 2018
Свадебные салоны
Дата свадьбы 10.08.13
5.0
из 5
Иконка качество:
5.0
Иконка цена:
5.0
Иконка профессионализм:
5.0

Долго ходила по разным салонам и не могла никак найти то самое «мое платье». После посещения салона «Вельон» я вышла с полной уверенностью, что платье я куплю именно здесь! Материалы качественные, пошив изумительный, все платья достаточно разные и привлекательные.  Что больше всего порадовало, это цена. Подобные платья такого уровня я встречала в 2 и больше раз дороже. Есть платья по одной модели в наличии, но что мне еще понравилось, так это то, что твое платье шьют именно на заказ под все-все твои индивидуальные мерки. Девочка очень приятная, профессионально помогла помочь с выбором. Сам салон очень уютный. В свадебном платье от дизайнера Daria Carlozi модели Fuga я была принцессой в свой свадебный день!


отзыв написан: 7 апреля 2018
Свадебные салоны
5.0
из 5
Иконка качество:
5.0
Иконка цена:
5.0
Иконка профессионализм:
5.0

Купувала у Вельоні сукню!!! Я просто у захваті від усього!!! По-перше, зручне розташування салону, по-друге, в салоні затишно і по-домашньому. По-третє, дівчатка-консультанти дуже уважні і ввічливі!!! Ну і нарешті, щойно зайшла на сайт, я одразу зрозуміла, що моя сукня чекає на мене у Вельоні, тому що кожна модель дуже красива і вишукана!!! І так і сталося: я одягла плаття і без вагань купила))) Вельон, ви дуже класні, дякую, що робите цей світ прекрасним і робите щасливими найкрасивіших наречених у світі!!!!


отзыв написан: 22 декабря 2017
Свадебные салоны
5.0
из 5
Иконка качество:
5.0
Иконка цена:
5.0
Иконка профессионализм:
5.0

Когда я читала отзывы о том, как девочки находят тут платья своей мечты, то даже не представляла - как это и какое оно такое "платье мечты", но именно тут я его и нашла, и наконец-то поняла, что я искала. Платье шили на заказ, при этом изменив некоторые детали и цвет по моему желанию. Профессиональные и душевные девочки помогали определиться и советовали, что можно сделать лучше, чтобы "костюмчик сидел". Результат был даже лучше, чем я ожидала. Спасибо салону "Вельон" за единственное и неповторимое моё платье мечты.


отзыв написан: 24 октября 2017
Свадебные салоны
5.0
из 5
Иконка качество:
5.0
Иконка цена:
5.0
Иконка профессионализм:
5.0

Спасибо вашему салону за платье. Оно ждало меня, а я искала его. У вас просто шикарный выбор. Качество идеальное, ткани выглядят очень богато, ну а внешний вид говорит сам за себя! Чувствовала себя королевой. Вы очень внимательны к невестам, к платью подобрали идеальную фату!!! спасибо, что привезли мне платье в другой город! В общем своим образом благодарна в основном вашему шикарному платью бренда Lanesta. Спасибо!


отзыв написан: 24 июня 2017
Вельон
Вельон
5.0
из 5
Отзывы: 26