Фестиваль Щастя - ресторан, банкетный зал, Киев

Отзывы

Рестораны, банкетные залы
Дата свадьбы 4.06.16
5.0
из 5
Иконка качество:
5.0
Иконка цена:
5.0
Иконка профессионализм:
5.0

Критерії вибору:шукали ресторан з великим світлим залом, з європейським інтер’єром, якісним обслуговуванням та прийнятною ціною.Результат роботи сподобався. Все було навіть краще, ніж очікували. Дуже смачні страви, на будь – який смак, меню досить різноманітне. Окрім бенкетної зали в наше користування було надано ще 3 кімнати ( 1 – для апаратури і фотографа, відео оператора…, 2- для дітей, 3 – для наших особистих речей), що було дуже зручно.  Дуже порадувало обслуговування, офіціанти допомогли влаштувати чудовий фуршет та створити вишукану атмосферу. Обслуговування було справді якісне і не невязливе. Адміністратор дала декілька слушних порад по меню та посадці гостей.

Єдиним недоліком можна назвати дві колони посеред зали, але вони вписуються в інтер’єр і при вдалому розміщенні столів не заважали.

Біля ресторану є невелика територія. Але вона добре облаштована. Ми там провели виїзну церемонію та в кінці вечора випустили кульки. До того ж гості мали змогу вийти надвір та відпочити на терасі.

Рестораном повністю задоволена,рекомендую молодятам.

При виборі ресторану раджу звертати увагу на зал, щоб він гармонував зі стилем весілля загалом. 


отзыв написан: 25 декабря 2016
Фестиваль Щастя
Фестиваль Щастя
5.0
из 5
Отзывы: 1