Ведущий EasyGuys - Сергей Примаченко, Киев

  • EasyGuys - Сергей Примаченко
  • EasyGuys - Сергей Примаченко
  • EasyGuys - Сергей Примаченко
  • EasyGuys - Сергей Примаченко
  • EasyGuys - Сергей Примаченко
  • EasyGuys - Сергей Примаченко
Предыдущая фотография Следующая фотография
"Комплексный подход к решению праздничных хлопот" - это девиз творческой группы Easy Guys, под руководством дирижера праздничных событий Сергея Примаченко Мы предлагаем комплексное решение в организации и проведении: - Свадьбы; - Корпоратива; - Дня рождения; - Юбилея; - Тимбилдинга. В составе группы: - Ведущий; - Диджей; - Вокалист: - Все необходимое музыкальное и световое оборудование. Согласовав дату, место проведения и количество гостей — предложим оптимальный сценарий, подберем музыкальное сопровождение, предоставим лучшую концепцию вашего праздника. P.S. Нас советуют друзьям!
Читать весь текст
Детали
Ведение свадьбы
от 10000
Дополнительные услуги
выездная церемония
на иностранном языке
Выезд
в своем городе
в своем городе и области

Фотоальбомы

Видео

Свадебный ведущий Сергей Примаченко
Сергей Примаченко

Отзывы

Ведущие
Дата свадьбы 15.01.19
5.0
из 5
Иконка качество:
5.0
Иконка цена:
5.0
Иконка профессионализм:
5.0
Сергій незвичайний. Він цікавий, непередбачуваний, веселий. Я його рекомендую, бо знаю точно - він не підведете. Усе буде чітко, а ваші гості довго згадуватиму ваше весілля, як найкраще. Принаймні так було у нас з чоловіком. Сергію, дякую тобі і твоїй команді за прекрасне свято!))))
отзыв написан: 7 марта 2019
5.0
из 5
Иконка качество:
5.0
Иконка цена:
5.0
Иконка профессионализм:
5.0

Наши впечатления от работы команды EasyGuys на свадьбе невозможно охарактеризовать одним простым словом "Великолепно". Это куда круче! Ребята не только профессионалы, они эрудиты, они умны, доброжелательны, добры. Отличное чувство вкуса и меры. Это чувствовалось во всем, в каждой мелочи, в отношении к каждому гостю, и, конечно, в первую очередь, к молодым. Нет ни одного гостя, от ребенка до взрослого, кому на празднике было бы скучно. Организация выше всяких похвал, ни одного не то, что сбоя - шероховатости не было. Не банально, с душой, с большим вкусом. Отдельное спасибо Сергею Примаченко! Яркий, умный и веселый, интеллигентный, с чувством такта и очень добрый! «Одной звезды я повторяю имя… Не потому, чтоб от неё светло, а потому, что с ней не надо света!» И да, следующих мероприятий в нашей семье - только с вами, ребята!!!


отзыв написан: 31 декабря 2017
5.0
из 5
Иконка качество:
5.0
Иконка цена:
5.0
Иконка профессионализм:
5.0

Ох уж цей ведучий Сергій Примаченко))) це талант!) розтормошити неподвижних та неговірких гостей до активних плясок і розмов - не кожному дано))) Дуже харизматичний !!!Здивував і порадував піснею для батьків)))) конкурси і и заманювання до участі у них гостей, було на високому рівні, і що дуже важливо не звичайні для весіль та оригінальні )після весілля його координати просили майже усі гості ))) Ми раді , що наш вибір впав саме на Сергія Примаченка, адже це справжній професіонал своєї справи. Він до усього підходить з великою відповідальністю, навіть вбрання одягнув згідно дрес-коду, хоча це не було обговорено) Діджей врахува абсолютно усі побажання, підібрав музику так , що змогли танцювати усі покоління, які були присутні!! Чарівний голос Влади заворожив усіх від самого початку .Було дуже приємно чути її голос. Олена, своєрідна родзинка команди. Деталь, без якої не працював би налагоджений механізм -дуже уважна, чуйна та відповідальна! надзвичайно підтримувала мене, у незапланованих ситуаціях (без яких не обходиться не одне розплановане весілля )) завдяки їй усі такі ситуації закінчились позиттивно! Дорога командо "EasyGuys" ми з чоловіком дуже вам вдячні, за те ви, що створили наше свято саме таким, про яке ми мріяли !!!


отзыв написан: 17 октября 2017
5.0
из 5
Иконка качество:
5.0
Иконка цена:
5.0
Иконка профессионализм:
5.0

Завдяки цій людині і його команді у нас було казкове весілля!!!Стільки емоцій,стильки щастя…стільки сміху..все було незабутньо!!!))) Сергій веселий,розумний,дружелюбно,класно танцює, гарно і душевно співає!Його флешмоби це бомба)))не дасть скучать!)))конкурси веселі й оригінальні,окремо дякуємо за гніздечко і листи кохання) Оленка-нема слів,всі моменти переживала разом з нами,добра душа) диджей виконував всі наші музичні побажання!!!Молодці! Одразу видно що ці люди отримують задоволення від своєї роботи. Це настільки комфортні люди і майстри своєї справи,що можна ні за що не переживають і просто отримувати задоволення від свого свята!


отзыв написан: 21 марта 2017
5.0
из 5
Иконка качество:
5.0
Иконка цена:
5.0
Иконка профессионализм:
5.0

Наше свято було в руках самого найкращого ведучого - Сергія Примаченка та його команди EasyGuys !!!! ці люди перевтілили весілля в казку!!!!Сергій веселий, добрий, дружелюбний, розумний і просто майстер своєї справи!!!! Оленка, взагалі слів нема - добра душа і все переживала разом з нами))))))одразу видно, що люди отримують задоволення від своєї роботи,...дай приходять не як на роботу, а як на свято))) це на стільки комфортні люди, що ні за що не переживаєш, а просто весь день веселишся, танцюєш, смієшся!!!! ви найкращі!!!!!всім рекомендую!!!! і хочу сказати велике дякую вам за такий день,за це свято))))ви і правда дуже світлі,добрі і милі!!!!


отзыв написан: 20 октября 2016
EasyGuys - Сергей Примаченко
EasyGuys - Сергей Примаченко
Ведущий торжественных событий
5.0
из 5
Отзывы: 32