Ведущий Дмитро Корнелюк, Львов

Дмитро Корнелюк з радістю проведе БУДЬ-ЯКИЙ ЗАХІД, де потрібен ведучий. Індивідуальний підхід(ніяких шаблонів), відповідальне виконання своєї роботи, написання детального таймінгу та сценарію на Ваш смак, робота із власним звуковим і мультимедійним обладнанням.

Читать весь текст

Отзывы

Ведущие
Дата свадьбы 9.06.18
5.0
из 5
Иконка качество:
5.0
Иконка цена:
5.0
Иконка профессионализм:
5.0

Ведучий — Свято! Настільки сімейної, радісної, спокійної і водночас веселої атмосфери я не очікувала. Все весілля пройшло як вистава в театрі. Кожний знав свій час виступу, контролював всі подачі страв, працював разом із координатором ідеально, від самого початку і до кінця Діма створив нам незабутню атмосферу!Церемонія була незабутня! Ніколи не пожалію про вибір ! І Дуже жаль , що не можна поставити 6 зірок із 5 можливих!


отзыв написан: 26 июля 2018
Ведущие
Дата свадьбы 18.10.14
5.0
из 5
Иконка качество:
5.0
Иконка цена:
5.0
Иконка профессионализм:
5.0

Усім раджу обирати для ведення весілля не тамаду, а власне ведучого:сучасного, стильного та талановитого, а ще веселого.Адже ведучий має свого звукорежисера, свою апаратуру та все необхідне для створення чудової атмосфери. Він не практикує стандартних конкурсів, яким вже безліч років, а має свою манеру ведення, свої індивідуальні конкурси та запал.Наш ведучий, професійний телеведучий та ведучий на радіо, колишній гравець КВН, наше свято було незабутнім!!!На виїзній церемонії ми зробили вихід дружок та дружбів, вихід молодого й вивід батьком нареченої і вручення її руки молодому. Далі у нас були романтичні слова-клятви один одному, злиття наших доль, запуск в небо дівочого прізвища.Для виїзної церемонії не потрібно окремого ведучого, якшо ваш ведучий-професіонал. Адже виїзна церемонія-це ваші почуття, де лише подекуди вставляє свої слова ведучий.Підготуйте якісь ніжні та чуттєві слова для коханої людини! Нехай краще їх буде не багато, нехай це буде щось спонтанне та таке, що йтиме від серця! Тоді це зворушить вашу половинку, вас і ваших гостей! Завчені фрази, довжилезні обітниці - все це не зробить такого ефекту як щирі слова.Ми на своїй виїзній церемонії використали елемент злиття наших життєвих стежинок у вигляді золотих рибок. Дуже ефектно!Для цього вам потрібно дві золоті рибки помістити у різні бокали із водою. По середині повинен бути великий бокал-акваріум із водичкою. Після ваших романтичних клятв, ведучий або ж хтось із рідних може оголосити, про злиття ваших доль... Тоді ви берете кожен свій бокал із рибкою і синхронно виливаєте їх у великий бокал...А також запускали в небо дівоче прізвище.


отзыв написан: 25 ноября 2014
Дмитро Корнелюк
Дмитро Корнелюк
5.0
из 5
Отзывы: 2