KUDA agency - организация свадьбы, Киев

  • KUDA agency
  • KUDA agency
  • KUDA agency
  • KUDA agency
  • KUDA agency
  • KUDA agency
Предыдущая фотография Следующая фотография

Коллекция ваших эмоций с Наталией Кудой. Всегда открыты вашим историям и будем рады нашим новым встречам.Миссия KUDA agency - создание красивых и удивительных свадеб для людей, которые дорожат семейными ценностями и традициями, коллекционируют настоящие эмоции, ценят своё время, первоклассный сервис, и в тоже время, имеют безупречное чувство вкуса и стиля. Свои свадьбы нам доверяют коллеги, телеведущие, актеры и модели Украины. Будьте и вы в списке наших счастливых пар.Руководитель свадебных проектов - Наталия Куда: автор и организатор:Фестиваля свадебных церемоний "Красиво о главном".Социального проекта "У любви нет инвалидности".Мероприятия для женихов "Жених и бабочка".Находимся в Киеве. Создаем свадьбы по всей Украине и миру.

Читать весь текст

Видео

Romantic and Elegant Wedding by KUDA agency

Отзывы

Агентства, координатор
5.0
из 5
Иконка качество:
5.0
Иконка цена:
5.0
Иконка профессионализм:
5.0

Наталя, хочу вам подякувати за те, що Ви здійснюєте мрії!!! Ви в житі, така ж, як і на фото - ніжна і тендітна фея, яка знає, що #любитьэтокрасиво Якби не Ви, я б точно ніколи б не мала такої казкової церемонії! Церемоніймейстр, яка ніколи не проживала емоції нареченої під час церемонії - це було про мене. І я мріяла мати весільну церемонію!!!! Ви навіть не уявляли, як! Але я б ніколи не подумала, що вона буде саме такою і в такому форматі, ще й на такому фестивалі. Пройшло пару днів, а мені досі не зовсім віриться, що це сталося зі мною і ми з коханим це прожили! А чоловік ще під більшими враженнями від усього, що відбувалося! Дякуємо Вам, що дали можливість нам прожити такі неймовірні моменти! І на все життя ми збережемо ці миті!

Відчувати себе причетною до такої грандіозної події - це неймовірні відчуття! 8 квітня - тепер ще одна із наших сімейних дат! Ви великі молодці, що даруєте людям щастя!!! Дай Бог вам сил, терпіння і натхнення і далі показувати усім наскільки гарним може бути кохання. Дякую Вам ще раз! Ви неймовірні!

І взагалі, завдяки Вам ми мали такий собі медовий вікенд. Так склалося життя, що ми і сім'єю практично нікуди не їздимо, та і донечку рідко лишаємо навіть просто кудись вийти. Тому ці дні, які ми з чоловіком могли б провести наоднці, відпочити від буденних турбот, батьківства ми чекали давно. Тому і за це ми вдячні саме Вам!


отзыв написан: 11 апреля 2017
Агентства, координатор
Дата свадьбы 4.06.16
5.0
из 5
Иконка качество:
5.0
Иконка цена:
5.0
Иконка профессионализм:
5.0

Свадебный координатор Наталья Куда - это волшебница в сфере организации и координации свадеб! О ее профессионализме, креативности, творческом подходу к делу, доброте, искренности  и т.д… можно говорить часами…При выборе координатора я ориентировалась по сайтам, и я обратила внимание на свадебное агентство  Sweet Kuda, по сколько на сайте все доступно и подробно написано… и после первой встречи с Натальей я была уверена, что она услышала нас, И сделает все возможное и невозможное, чтобы этот день был таким, о котором я даже не мечтала… она открыла нам свадебный мир! Она познакомила с прекрасными профессионалами в свадебной индустрии, это была шикарная команда… и как подметила сама Наталья это была полная гармония! Мы были на одной волне весь период подготовки и всю свадьбу! Наталья проверит каждую буковку в меню, в концертной программе, ваш тайминг свадьбы будет безупречен! Она не упустит ни одной детали! Для нее все важно и она все проконтролирует!И кроме всех ее профессиональных качеств она очень добрый, светлый и искренний человек! 


отзыв написан: 22 ноября 2016
Агентства, координатор
5.0
из 5
Иконка качество:
5.0
Иконка цена:
5.0
Иконка профессионализм:
5.0

Починаю писати, згадую і сльози навертаються...) Дякую ВЕЛИЧЕЗНЕ Вашій сім*ї за організацію нашого свята, Боже скільки то було емоцій, переживань і яка то сильна була підтримка...яка робота пророблена...та сукня яка перешивалась тричі прям на весіллі, ті самі теплі слова. А як мало часу було, щоб все встигнути, всіх знайти і замовити, сама я це все не зробила б. Ці сімейні цінності, які ви вкладаєте в свято і робите його по справжньому теплим, таким уютним. 

І окремо хочу подякувати нашому ведучому - Сергію Куді, я розповідаю про нього всьому світу, якщо не більше!!!)) Не було ні одної людини, яка б не сказала що він у вас такий класний, друзі, батьки, бабусі взагалі в захваті. Церемонія...ніколи не могла й подумати, що мого Сашу (чоловіка) можна довести до таких сліз... батьки з ніжністю дивились і теж плакали, друзі щиро заворожено слухали і де не де підшморгували) Як казка, як наче то був сон. Щас все це перед очима і плачу вже й я))

Весілля супер, з такими перепадами таїнства, ніжності, трепета і сміху. Тато, який казав що ні на яких ведучих звертати увагу не буде, то сидів з відкритим від сміху ротом і спостерігав за всим. Люди були такі всі дружні, як один, ніхто не виходив на вулицю поки не об*явлено перерву чи перекур. Як швидко все пройшло... І наскільки приємно згадувати. Вже не дочекаюсь відео, щоб все це в ясному розумі побачити) Доречі весілля я не дуже хотіла, а зараз ні каплі не шкодую. Дякую і ще раз дякую, що стали на день маленькою частинко сім*ї, що зробили таке свято, навіть слова не можу підібрати) І хочемо ще раз зустрітись))P.S. Після весілля нам приходили такі смс: "А ви бачили, ваш ведучий знімається у рекламі WOG з Джамалою"))


отзыв написан: 16 августа 2016
Агентства, координатор
5.0
из 5
Иконка качество:
5.0
Иконка цена:
5.0
Иконка профессионализм:
5.0

Це було неймовірне свято, яке запам'ятається на все життя!!!! Я бачила до цього різних координаторів і впевнено можу сказати, що Наталя справжній професіонал, такої відповідальної, організованої та просто дуже хорошої і доброї людини я ще не зустрічала... Вона створить незабутню атмосферу на вашому святі, збере найкращу у світі команду, придумає все до найменшої дрібниці, і при цьому зробить свято вашої мрії а то й краще!!!


отзыв написан: 7 июля 2016
Агентства, координатор
5.0
из 5
Иконка качество:
5.0
Иконка цена:
5.0
Иконка профессионализм:
5.0

Нам випала щаслива нагода взяти участь у цьому прекрасному фестивалі в якості справжніх наречених!

Надзвичайно вдячні організаторам за їхній професійний підхід, за прекрасно підібрану команду флористів, візажистів, декораторів, перукарів, дизайнерів, фотографів, операторів та решти хороших людей. Окрема подяка нашій мега-позитивній, щирій та енергійній ведучій Ганні Кліщ та бандуристкам із тріо "Квітана".

Хочеться подякувати за теплу атмосферу та щирість, допомогу та підтримку, які особливо відчувалися у спілкуванні з Наталією Кудою.

На жаль, словами важко передати те тепло і те захоплення, які ми отримали. Тому рекомендуємо вам обов'язково відвідати наступні заходи цих милих людей!)

А організаторам бажаємо як найбільше успішних заходів та таких чудових церемоній, легкості проведення та побільше хороших людей на їхньому шляху! Ще раз величезне ДЯКУЄМО!!!


отзыв написан: 16 апреля 2016
KUDA agency
KUDA agency
Свадебное агентство
5.0
из 5
Отзывы: 8