Оксана Друзь - выездная церемония, Киев

ВЕДУЩАЯ ПРАЗДНИЧНЫХ СОБЫТИЙ.

Читать весь текст

Отзывы

5.0
из 5
Иконка качество:
5.0
Иконка цена:
5.0
Иконка профессионализм:
5.0

От ведущих торжества, как известно зависит очень многое, именно поэтому наш выбор пал на Оксану Друзь, которая является 100%-ым профессионалом своего дела. Есть сценарий, но нет заученных и заезженных фраз. Все очень стильно, легко, современно, где нужно душевно и весело. Именно то, что нам было нужно.По вышеперечисленным причинам Оксана была с нами весь наш свадебный день, от начала церемонии, до окончания торжества на банкете.


отзыв написан: 25 ноября 2016
5.0
из 5
Иконка качество:
5.0
Иконка цена:
5.0
Иконка профессионализм:
5.0

Оксаночка, щиро вдячні Вам за проведення нашого весілля 08.10 та 09.10 2016 р. Щира подяка Вам від нас, гостей та особливо батьків! Дякуємо за Ваш професіоналізм, чуйність, енергійність та позитив. Всі в захваті від Вас!!!! Бажаємо Вам успіху у подальшій роботі, позитивних молодих і мега веселих гостей!


отзыв написан: 11 октября 2016
5.0
из 5
Иконка качество:
5.0
Иконка цена:
5.0
Иконка профессионализм:
5.0

Хочемо висловити подяку вам, Оксана, за те, що розділили з нами наше свято, день народження нашої сім'ї!! Все було так як ми хотіли інтелігентно, але в той же час весело, ніяких не зрозумілих конкурсів, лише жарти та веселощі! Всім гостям ви дуже припали до душі, вони відчували себе невимушено, як вдома! Особливо всі відмічали церемонію на якій тяжко було не заплакати, дуже зворушливо, також танцувальні конкурси були дуже класні. Я з Льошой хочемо висловити вам вдячність за те, що підтримували нас в цей день, ми забули про хвилювання, лише насолоджувались святом, час пролетів з вами дуже швидко, тепер це лише спогади, але дуже приємні!! Успіхів вам в роботі!!!!


отзыв написан: 21 августа 2016
Оксана Друзь
Оксана Друзь
5.0
из 5
Отзывы: 3