Роман и Инна, 3 августа 2012

Киев

Наша історія розпочиналась не менш романтично, ніж це буває в казках...
Спершу наше кохання тихенько щодня ходило в школу та сиділо за першою партою,ховаючись одночасно в тілах двох учнів. Але з часом у нього виросли великі білі крильця, приховати які уже було не можливо. Точно так само, як в казкі про Попелюшку, в новорічну ніч, наче за велінням чарівної палички феї, відбулось неймовірне перевтілення: звичайний учень став високим, струнким та сміливим юнаком-принцем, а звичайна учениця - розкішної краси принцесою. Було боязко, що як тільки куранти проб’ють північ - казка перетвориться на сіру буденність. На щастя, так буває лише у казках. Адже сторінки нашої казки ми пишемо щодня й досі...
Підготовка до весілля - це завжди переполох... Саме тому ви вирішили скористатись професійними послугами весільного агентства "Свадебный переполох". Наше завдання було фантазувати, ділитись бажаннями та мріями, яким ми хотіли б бачити цей день, а всі клопоти щодо втілення наших бажань взяли на себе весільні організатори.
Ми хотіли невеличке весілля, куди запросимо лише найближчих нам людей: родину та друзів. За задумом усе було витримано у розкішному французькому стилі та біло-фіолетовій гамі. Детальніше про образ нашого свята розповіла наш флорист-декоратор: http://katerynawedding.blogspot.com/2012/11/s-francuzskim-shikom.html#more

Весільний день - пройшов просто незабутньо. Наше свято день не було перевантажене дуже раннім вставанням, щоб навести красу, традиційними викупами, втомливим очікуванням гостей, доки наречені повернуться з фотосесії. Все було продуманим до дрібниць, щоб усі себе почували максимально комфортно. Вранці ми, разом приїхали в студію"M-Look", зарядились позитивною енергією "імперії янголів", де його чарівниці завершили наш весільний образ. Частину фотосесію ми провели в студії неймовірної краси, аналогів якій нема в Києва, а, можливо, й в Україні. Інша частина зйомок пройшла на природі, що не поступалась свіжістю та оригінальністю. Подальші події промайнули дуже швидко: тепла виїзна церемонія, запальні ведучі, традиційні елементи з весільним танцем, розрізанням торта,киданням букетика та передачею фати, а також надзвичайно енергійна на оригінальна розважальна програма свята. Гортаючі наші весільні фото, вкотре переконуємось, що цей день завжди буде одним із найфеєричнішим спогадів нашого нескінченного медового місяця.

Читать весь текст
Отзывы
Свадебные салоны
"Элина", творческая мастерская
Отзывы: 5
5.0
из 5
Иконка качество:
5.0
Иконка цена:
5.0
Иконка профессионализм:
5.0

Весільну сукню вирішила шити на замовлення  в салоні-майстерні Єльвіни Лещенко! Дуже задоволена своїм вибором, дизайнер - справжня чарівниця!  Відчувала себе  королевою!! 

поделиться с друзьями:
Наша команда и отзывы
  • Свадебные салоны:
    "Элина", творческая мастерская