Роман и Татьяна, 13 июля 2013

Киев

Наша історія кохання почалася чотири роки тому. Хоча до початку стосунків ми знали один одного, трішки спілкувалися, тому що тоді, Роман зустрічався з моєю подругою. І на той момент у нас і думки не виникало про те, що ми взагалі можемо бути разом. Але час ішов, все навколо нас змінювалося, подруга перестала зустрічатися з Романом, і після того я про нього нічого не чула і не знала. Трохи згодом, через зраду та підлість цієї подруги,  ми з нею припиняємо будь-яке спілкування.

 І от одного разу, ввечері, я вийшла прогулятися і зустріла своїх товаришів, з якими я не досить тісно спілкувалася,  і там  був Ромчик, який як не дивно, був з ними кращими друзями! Той вечір і став нашим початком! Ми навіть тоді і самі цього не усвідомлювали. Рома мене підтримав, дізнавшись, про ситуацію зради подруги.  Як нам здавалося, ми просто дружили, ходили в кіно, на дискотеку, сміялися, спілкувалися, зустрічалися з його друзями, які вже стали і моїми, і  просто проводили гарно час! Згодом, всі навколо почали говорити що, ми з ним не просто друзі, між нами є щось більше. Тоді я почала задумуватися, може це і правда.  Але боялася, тому що не знала про що думає Ромчик!

19 листопада, 4 роки тому, нас було запрошено на день народження, під кінець якого я наважилася і поцілувала Романа,  на що він мені відповів взаємністю. На наступний день я не знала як себе поводити, ну ми ж кращі друзі і ми поцілувалися, що ж тепер робити. А Ромчик тоді сказав, що ми вже не тільки друзі, ми тепер пара!

Потім все закрутилося, зустрічалися, подорожували, гулями, цілувалися, почули перші солодкі зізнання в коханні! Промайнув рік, і ми стали разом жити!  Тоді нас перехоплювали неймовірні емоції.

А 17 вересня 2012 року я почула ті заповітні слова!!! На запитання Ромчика чи стану я його дружиною, я без сумніву сказала ТАК!!! Освідчення було дуже романтичним і несподіваним я навіть  і не здогадувалась, та ще й з сюрпризом! Наступного дня ми полетіли на відпочинок!!!

І нарешті через пів року підготовки, настав той довгоочікуваний і незабутній день! 13 липня 2013 року ми стали чоловім та  дружиною.   І зараз ми дуже щасливі, що не дивлячись ні на що, ми разом!  Це наша доля!!!

Читать весь текст
Отзывы
Рестораны, банкетные залы
KIDEV
KIDEV
парк-отель
Отзывы: 11
5.0
из 5
Иконка качество:
5.0
Иконка цена:
5.0
Иконка профессионализм:
5.0

Смачна кухня, гарний персонал! Тортик пекли в ресторані! Зробили саме так, як ми того бажали! Він був неперевершено смачним і гарним)

отзыв написан: 2 марта 2016
поделиться с друзьями:
Наша команда и отзывы
  • Рестораны, банкетные залы:
    KIDEV , парк-отель